O nas


Dom nasz położony jest u wrót Jury Krakowsko-Częstochowskiej w dolinie Kluczwody, u jej imponującego skalnego początku. Oddalony jest zaledwie o 17 km od zabytkowego krakowskiego rynku.

Wokół domu rozciąga się duży, kwitnący przez cały rok ogród. W małym stawie zasilanym czystą, krystaliczną wodą, bijącą z głębokich źródeł, kumkają wiosną żaby a cały rok pływają dzikie kaczki. Czasem, chociaż rzadko zapuści się tu czapla siwa w poszukiwaniu ryb na przekąskę.

Dla naszych gości posiadamy duże dla 6 osób jacuzzi na świeżym powietrzu, osłonięte od wiatru, deszczu i śniegu szklanymi ścianami i dachem, też ze szkła. Sauna wprawdzie niewielka, bo tylko na 3-4 osoby, zawsze czeka na naszych gości.

Powyżej na zboczu ukryte wśród drzew jest miejsce na ognisko, gdzie nie tylko można posmażyć kiełbaski, ale również przypomnieć sobie wszystkie biesiadne piosenki i to do tego na cały głos! Od wiosny do lata rozpinamy w ogrodzie duży namiot, gdzie w większym gronie można zorganizować spotkanie i grillowanie w bliskości przyrody. Oprócz tego każdy nasz oddzielny apartament posiada maleńki indywidualny ogródek, gdzie można odpocząć, napić się kawy i porozmawiać tylko we własnym gronie.

Dzieci u nas też się nie nudzą – piaskownica, huśtawki i miejsce do gier jest do ich dyspozycji.Napisz do nas