Kontakt

Kontakt

Adres:

F.H.U. MT-Club

Agroturystyka SPA

ul. Kluczwody 3

32-082 Zelków - Gacki

Gmina Zabierzów

Telefony:
12 285-17-91
0604 07-01-20
 

e-mail: m.ze@interia.pl
 

Nr konta bankowego:
44 1140 2004 0000 3202 4505 5326

 

Formularz kontaktowy:

 

 

Atrakcje i okolica

Dolina Kluczwody, to początek wielu uroczych dolin ciągnących się przez cały Jurajski Raj, każda z nich oferuje wiele atrakcyjnych form krajobrazowych i formacji skalnych. W naszej dolinie znajduje się kilkadziesiąt jaskiń, ale najciekawszą i jednocześnie największą w Jurze jest Jaskinia Wierzchowska, którą zwiedza się tylko z przewodnikiem, a nasi goście posiadają ekstra upusty przy wstępie do niej. Już sama wędrówka doliną Kluczwody, gdzie odwiedzamy po drodze ruiny zamku rycerskiego dostarcza przez swoją różnorodność fauny i flory niezapomnianych wrażeń. Kilka kilometrów dalej jest jaskinia Nietoperzowa, gdzie kręcono sceny do filmu Ogniem i Mieczem.

 

Naszym gościom oferujemy jeszcze przejażdżki konne, zarówno wierzchem, jak też bryczkami, można też pobierać nauki jazdy konnej, albo uczestniczyć w pokazach „dżigitówki”, czyli szkoły jazdy dawnych Kozaków. W sąsiednich dolinach Bolechowickiej lub Kobylańskiej oferujemy szkółki wspinaczkowe, zarówno jedno jak kilkudniowe , dla małych grup rodzinno – towarzyskich , wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów .

W odległości 4 km jest duży kryty basen, a po 27 km dojeżdżamy do atrakcyjnego pola golfowego, które w zimie oferuje dodatkowo ciekawe stoki narciarskie.

Tylko 40 km dzieli nas od Inwałdu, gdzie Świat Miniatur, Park Dinozaurów i Wioska Indiańska przyciągają tłumy turystów.Super atrakcją jest otwarty ostatnio Rozinny Park Rozrywki - ENERGYLANDIA. 

A na koniec sam Kraków oddalony tylko 17 km ( do samego Rynku), którego jak sądzimy reklamować nie trzeba.

Oświęcim, Wieliczka, Wadowice czy Ojców to tylko przysłowiowy rzut kamieniem , lub beretem.

więcej

Pokoje gościnne i propozycje

Baza noclegowa; posiadamy cztery pokoje, które nazwaliśmy w zależniści od dominującej kolorystyki:

1.Pokój brązowy z łazienką i z dużym małżeńskm łóżkiem oraz antresolą , gdzie uwielbiaja spać dzieci, razem 4 osoby

2.Pokój złoty  - 2 osobowy, łazienką i dwoma wygodnymi łóżkami

3.Pokój liliowy – 3 osobowy z łazienką

4.Pokój niebieski – 2 osobowy z łazienką

 

 Dla wszystkich gości naszych pokoi oferujemy duży salon z aneksem śniadaniowym, kominkiem , TV i biblioteką.

W domku obok oferujemy duże studio tzw „zegarowe” na 4 osoby z własnym aneksem śniadaniowym i łazienką ,a na parterze znajduje się duża sala biesiadna z piecem kominkowym , gdzie może wygodnie przebywać 25 osób. Zamienia się ją w zależności od potrzeb na salę wykładową, biesiadną lub taneczną.

W innym domu na zasadzie współpracy posiadamy dodatkowe trzy studia , łącznie na 10 osób.

Wszystkie pokoje i studia posiadają dostęp do bezpłatnego internetu i własne parkingi.

Sami mieszkamy i z psem i kotem, więc i naszych gości zapraszamy ze swymi ulubieńcami, po uprzednim uzgodnieniu i za jednorazowa opłatą 30 zł.

 

Istnieje też możliwośc zamówienia śniadań i obiadokolacji lub trzech posiłków dziennie. Gotujemy lekko i różnorodnie, dostosowując się do wymagań naszych gości. Żywienie wegetarian nam nie straszne, a smaki zostawiają same dobre wspomnienia. Gdy ktoś chce lub lubi sam przygotować sobie mały posiłek, to nasze 4 aneksy śniadaniowe stoją do dyspozycji.

 

Ayurveda

Na życzenie gości sprowadzamy lekarza , pochodzącego ze Sri Lanki, który diagnozuje i leczy masażami , według najstarszego w świecie systemu filozoficzno - medycznego Ayurvedy ( zobacz więcej )

Organizujemy również weekendy dla pań w celu pielęgnacji zdrowia i urody pod okiem kosmetyczek i masażystów. 

WAŻNE : W ostatni weekend września odbędzie się "luksusowy weekend dla kobiet". Wszystkie informacje na stronie : http://bajla.pl/wspaniały-weekend/ 

Zapraszamy serdecznie.

 

Warsztaty plastyczne:

Gdyby ktoś chciał odkryć w sobie talenty malarskie, lub poznać tajniki sztuki tworzenia arcydzieł godnych Matejki, to spotkania i warsztaty malarskie na pewno zaspokoją jego oczekiwania.Prowadzi je znana i ceniona krakowska malarka. ( zobacz więcej )


 

więcej