Cennik

Nasze ceny pozostają niezmiennie stałe od kilku lat. Pozwoliło to naszym gościom być pewnym stałej ceny, za mamy nadzieję, coraz lepszą ofertę.

Cena noclegu od jednej dorosłej osoby wynosi 40 lub 50 złotych, w zależności od zajmowanego pokoju.Cena studia pozostaje też na tym samym poziomie, a w razie większej ilości osób może ulec obniżeniu. Dzieci zajmujące osobne łóżko płacą tyle samo, chyba że śpią na dostawce, lub są bardzo małe i śpią z rodzicami.

Dla grup zajmujących cały obiekt na dłuższy czas, jesteśmy gotowi negocjować cenę noclegu.

Za używanie jacuzzi płaci się u nas 50 złotych, za całą godzinę od max. 6 osób, natomiast sauna kosztuje 40 złotych za pierwsze pół godziny od 3 osób, następne 30 min. kosztuje 30 złotych.

Za zamówione śniadanie pobieramy 20 zł. od dorosłej osoby, a od dzieci  do 10 roku, tylko połowę, maluszki pijące nasze mleczko, nie płacą nic. Obiadokolacja kosztuje 40 zł. i i dotyczy jej ta sama zasada, co przy śniadaniu. Wszystkie posiłki podajemy w formie "szwedzkiego stołu" i nikt od nas nie wychodzi głodny. 

Pliki do pobrania:

Atrakcje i okolica

Dolina Kluczwody, to początek wielu uroczych dolin ciągnących się przez cały Jurajski Raj, każda z nich oferuje wiele atrakcyjnych form krajobrazowych i formacji skalnych. W naszej dolinie znajduje się kilkadziesiąt jaskiń, ale najciekawszą i jednocześnie największą w Jurze jest Jaskinia Wierzchowska, którą zwiedza się tylko z przewodnikiem, a nasi goście posiadają ekstra upusty przy wstępie do niej. Już sama wędrówka doliną Kluczwody, gdzie odwiedzamy po drodze ruiny zamku rycerskiego dostarcza przez swoją różnorodność fauny i flory niezapomnianych wrażeń. Kilka kilometrów dalej jest jaskinia Nietoperzowa, gdzie kręcono sceny do filmu Ogniem i Mieczem.

 

Naszym gościom oferujemy jeszcze przejażdżki konne, zarówno wierzchem, jak też bryczkami, można też pobierać nauki jazdy konnej, albo uczestniczyć w pokazach „dżigitówki”, czyli szkoły jazdy dawnych Kozaków. W sąsiednich dolinach Bolechowickiej lub Kobylańskiej oferujemy szkółki wspinaczkowe, zarówno jedno jak kilkudniowe , dla małych grup rodzinno – towarzyskich , wszystko pod okiem doświadczonych instruktorów .

W odległości 4 km jest duży kryty basen, a po 27 km dojeżdżamy do atrakcyjnego pola golfowego, które w zimie oferuje dodatkowo ciekawe stoki narciarskie.

Tylko 40 km dzieli nas od Inwałdu, gdzie Świat Miniatur, Park Dinozaurów i Wioska Indiańska przyciągają tłumy turystów.Super atrakcją jest otwarty ostatnio Rozinny Park Rozrywki - ENERGYLANDIA. 

A na koniec sam Kraków oddalony tylko 17 km ( do samego Rynku), którego jak sądzimy reklamować nie trzeba.

Oświęcim, Wieliczka, Wadowice czy Ojców to tylko przysłowiowy rzut kamieniem , lub beretem.

więcej

Pokoje gościnne i propozycje

Baza noclegowa; posiadamy cztery pokoje, które nazwaliśmy w zależniści od dominującej kolorystyki:

1.Pokój brązowy z łazienką i z dużym małżeńskm łóżkiem oraz antresolą , gdzie uwielbiaja spać dzieci, razem 4 osoby

2.Pokój złoty  - 2 osobowy, łazienką i dwoma wygodnymi łóżkami

3.Pokój liliowy – 3 osobowy z łazienką

4.Pokój niebieski – 2 osobowy z łazienką

 

 Dla wszystkich gości naszych pokoi oferujemy duży salon z aneksem śniadaniowym, kominkiem , TV i biblioteką.

W domku obok oferujemy duże studio tzw „zegarowe” na 4 osoby z własnym aneksem śniadaniowym i łazienką ,a na parterze znajduje się duża sala biesiadna z piecem kominkowym , gdzie może wygodnie przebywać 25 osób. Zamienia się ją w zależności od potrzeb na salę wykładową, biesiadną lub taneczną.

W innym domu na zasadzie współpracy posiadamy dodatkowe trzy studia , łącznie na 10 osób.

Wszystkie pokoje i studia posiadają dostęp do bezpłatnego internetu i własne parkingi.

Sami mieszkamy i z psem i kotem, więc i naszych gości zapraszamy ze swymi ulubieńcami, po uprzednim uzgodnieniu i za jednorazowa opłatą 30 zł.

 

Istnieje też możliwośc zamówienia śniadań i obiadokolacji lub trzech posiłków dziennie. Gotujemy lekko i różnorodnie, dostosowując się do wymagań naszych gości. Żywienie wegetarian nam nie straszne, a smaki zostawiają same dobre wspomnienia. Gdy ktoś chce lub lubi sam przygotować sobie mały posiłek, to nasze 4 aneksy śniadaniowe stoją do dyspozycji.

 

Ayurveda

Na życzenie gości sprowadzamy lekarza , pochodzącego ze Sri Lanki, który diagnozuje i leczy masażami , według najstarszego w świecie systemu filozoficzno - medycznego Ayurvedy ( zobacz więcej )

Organizujemy również weekendy dla pań w celu pielęgnacji zdrowia i urody pod okiem kosmetyczek i masażystów. 

WAŻNE : W ostatni weekend września odbędzie się "luksusowy weekend dla kobiet". Wszystkie informacje na stronie : http://bajla.pl/wspaniały-weekend/ 

Zapraszamy serdecznie.

 

Warsztaty plastyczne:

Gdyby ktoś chciał odkryć w sobie talenty malarskie, lub poznać tajniki sztuki tworzenia arcydzieł godnych Matejki, to spotkania i warsztaty malarskie na pewno zaspokoją jego oczekiwania.Prowadzi je znana i ceniona krakowska malarka. ( zobacz więcej )


 

więcej